Liepājā aiztur iereibušu vīrieti, kurš ar cirvi piedraud visus nogalināt 2

9. janvārī ap pulksten 10 saņemta informācija par to, ka kāda persona Liepājā, Metalurgu ielas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā staigā ar cirvi.

Reaģējot uz saņemto informāciju, Valsts policijas amatpersonas ieradās minētajā adresē, kur konstatēja, ka uz kāpnēm sēž persona un, dauzot ar cirvi pa kāpņu margām, apgalvo, ka visus nositīšot.

Likumsargi vairākas reizes pavēlēja vīrietim nolikt cirvi un no tā atiet malā, taču viņš uz sacīto nereaģēja, tikai palika agresīvāks un sāka cirvi vicināt likumsargu virzienā.

Vīrietis nereaģēja uz vairākkārtējām Valsts policijas darbinieku likumīgajām prasībām, tāpēc, lai viņš neapdraudētu pats sevi un apkārtējos, likumsargi vīrieti aizturēja.

1975. gadā dzimis vīrietis pēc aizturēšanas nogādāts Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas atskurbtuvē, jo bija alkohola reibumā.

Vīrietim ir noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgajam rīkojumam.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par šādu pārkāpumu uzliek naudas sodu līdz 280 eiro vai piemēro administratīvo arestu uz laiku līdz piecpadsmit diennaktīm. Par vīrietim piemērojamo soda apmēru lems tiesa.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Amzieris

Interesanti kā cilvēks izskatās - alkohola riebumā. Tā drukas velniņš forši izmainījis burtus.;)

pirms 13 dienām, 2018.01.10 22:06

Rekurzeme.lv

Paldies, Amzieri, par vērīgumu! Kļūdu izlabojām.

pirms 12 dienām, 2018.01.11 10:33

Kriminālziņas