Aizputnieki gūst panākumus Valmieras maratonā un skrējienā "We Run Riga"

Aizputes novada skrējēja Iveta Pūpola ar jaunu novada rekordu finišēja Valmieras maratona pusmaratona skrējienā. Tikmēr 12,4 kilometru skrējienā nepārspēts palika grobiņnieks Reinis Hartmanis. Panākumus aizputnieki guva arī skrējienā "We Run Riga".

I. Pūpola pagājušajā svētdienā pusmaratonu Valmierā pieveica vienā stundā 29 minūtēs un 36 sekundēs, kas bija sportistes jauns personīgais rekords un arī labots pašai piederošais Aizputes novada rekords.

Skrējēja absolūtajā vērtējumā izcīnīja piekto vietu un bija pirmā savā vecuma grupā “S40”.

Aizputnieki septembrī piedalījās arī skolēnu iemīļotajās sacensībās “Nike Riga Run”, kurām šogad bija mainīts nosaukums uz “We Run Riga”. Stafešu skrējienos 10. līdz 12. klašu grupā otro vietu izcīnīja Aizputes vidusskolas komanda. 7. līdz 9. klašu grupā trešo vietu izcīnīja Aizputes vidusskolas meitenes.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 22. septembra numurā!