"Bandava/Priekule" piedzīvo pirmo zaudējumu Kurzemes telpu futbola līgā

"Bandavas/Priekules" futbolisti 4. janvārī Ventspilī Kurzemes telpu futbola līgā ar 3:6 zaudēja "Ventspils augstskolai", piedzīvojot pirmo zaudējumu līgā.

Pirms spēles bija skaidrs, ka uz maču dažādu iemeslu dēļ netiks vairāki pamatsastāva spēlētāji, bet noskaņojums bija kaujiniecisks. Ierodoties Ventspilī, secinājām, ka mājinieki ir pulcējuši ļoti spēcīgu sastāvu, jo pirmo reizi šosezon VeA sastāvā spēlēja Eduards Tīdenbergs, kurš ikdienā ir FK Ventspils komandas stabila vērtība. Tas spēlei piedeva košākas krāsas, informē "Bandavas/Priekules" komanda.

Priekulniekiem mačs iesākās neveiksmīgi, jo jau 19 sekundē tika zaudēti vārti. Puslaika beigās mājinieki izvirzījās vadībā ar 2:0, bet drīz pēc tam vienus vārtus atguva Arturs Stauga.

Otrajā puslaikā venstspilnieki četru minūšu laikā panāca 5:1. Puslaika vidū "Bandava/Priekule" pamodās un sāka uzbrukt ļoti sparīgi. Sāka veidoties labi momenti un pēc ilgāka uzbrukuma maratona tika divi vārti atgūti un jau cerīgs 3:5. Vārtus guva Arturs Blumbergs un Arturs Vašķis.

Mača pēdējā minūtē ventspilnieki pretuzbrukumā guva arī sestos, sagādājot priekulniekiem pirmo zaudējumu.