PAPILDINĀTS AR BILDĒM. "Grobiņas SC" futbolisti sestdien, 15. aprīlī, izbraukumā "Komanda.lv" pirmās līgas čempionātā debitēja ar skaistu uzvaru, ar 2:0 pieveicot komandu "Smiltene/BJSS".

"Grobiņas SC" vienībai abus vārtus guva Dēvids Dobrecovs, kurš precīzs bija 11. un 60. minūtē, informē komanda.

Grobiņniekiem jau pirmajā minūtē bija iespēja atklāt rezultātu vēsturiskajā spēlē, kad komanda devās ātrajā uzbrukumā un Toms Gucs uzbrukuma smailē izvirzīja D. Dobrecovu. No soda laukuma līnijas sitiens gāja gar pašu tuvo vārtu stabu.

11. minūtē atkārtojās līdzīga situācija, kurā D. Dobrecovs nekļūdījās - 1:0.

60. minūtē bija sods pret "Grobiņas SC" futbolistu Edgaru Freimani. D. Dobrecovs no labās malas izpildīja spēcīgu soda sitienu un bumba ielidoja vārtos - 2:0.

"Grobiņas SC" sastāvs: Toms Vīksna, Artis Simsons, Emīls Knapšis, Jurijs Teretenko, Ariks Stankus, Roberts Pirktiņš, Dēvids Dobrecovs, Edgars Freimanis, Jānis Jēkabsons, Toms, Gucs, Emīls Jēkabsons, Gļebs Sopots, Zigis Ostelis, Ņikita Haļuto, Valdis Nicis un Raimonds Sāmietis. Galvenais treneris - Viktors Dobrecovs.

"Grobiņas SC" nākamo spēli aizvadīs 22. aprīlī pulksten 14 izbraukumā pret "Audu".

G

15 bildē līnijniece izvēlējusies pareizu pozīciju? Kāda no viņas jēga?

pirms 14 dienām, 2017.04.17 02:48

liinijtiesnesis

G, ak tu mudak :D iemaacies futbola noteikumus. liinijtiesnesei ir jaabuut vienaa liinijaa ar speeleetaaju, nevis bumbu!!! no shiis bildes nevar izsecinaat vai vinja ir pareizi nostaajusies vai nav, jo bildes labajaa pusee veel var buut speeleetaaji (tur noteikti vinji arii ir)

pirms 14 dienām, 2017.04.17 10:20

G

Un tagad mudak, no šīs vietas paskaidro sīkāk

pirms 12 dienām, 2017.04.18 18:46

vaards

G, you are a waste of life and you should give up!

pirms 14 dienām, 2017.04.17 10:21

Tiesnešu seminārs.

Respektīvi varētu būt ka šis grobiņas spēlētājs ir pēdējais līnijā (aizsardzībā) un viņai jabūt vai nu vienā līnijā ar viņu (kas attelā) vai zemāk, jo grobiņnieku aizsargi spēlēja šinī laulumu pusē. Bet tur kur viņa stāv vienīgi sēnes lasīt.

pirms 14 dienām, 2017.04.17 12:48