FOTO: Rudē noskaidro ātrākos braucējus "Kurzemes kausa" trešajā posmā

Svētdien, 7. janvārī, Rudes kartodromā tika aizvadīts biedrības "EVE autosports" rīkotā autosprinta seriāla "Kurzemes ziemas kauss 2017/2018" trešais posms.

"FWD" klasē 11 dalībnieku konkurencē uzvarēja Lauris Kupšis, otrais bija Artis Freibergs, bet trešais palika Miks Ķenavs.

"RWD" klasē piedalījās 21 dalībnieks. Par uzvarētāju kļuva Artis Jēkabsons, otrais bija Kristaps Lāms, bet trešo vietu ieguva Aigars Tīdmanis.

"4WD" klasē sešu dalībnieku konkurencē triumfēja Artis Vicinskis, otrais bija Jānis Sala, bet trešais palika Raivis Aigars.

"FWD/R" klasē deviņu sportistu konkurencē uzvarēja Lauris Kupšis, otrais bija Artis Freibergs, bet trešo vietu ieguva Miks Ķenavs.

"RWD/R" klasē 20 dalībnieku konkurencē pirmais bija Artis Jēkabsons, otro vietu ieguva Aigars Tīdmanis, bet trešais bija Kristaps Lāms.

"4WD/R" klasē piedalījās pieci dalībnieki. Uzvarēja Artis Vicinskis, otrais bija Jānis Sala, bet trešo vietu izcīnīja Raivis Aigars.

Vislielākā konkurence bija "2WD open" klasē, kurā uz starta izgāja 22 dalībnieki. Pirmo vietu ieguva Artis Jēkabsons, otrais bija Aigars Tīdmanis, bet trešo vietu ieguva Miks Ķenavs.

"4WD open" klasē sešu sportistu konkurencē uzvarēja Artis Vicinskis, otrais bija Raivis Aigars, bet trešo vietu ieguva Jānis Sala.

"Historic" klasē Viktors Bražis pārspēja Ivaru Zeltiņu. Savukārt Dāmu klasē uzvarēja Laura Gluškova, otrā bija Sintija Pickēna-Kupše, bet trešā palika Līga Artemenkova.

Sešu junioru konkurencē uzvarēja L. Gluškova, otrais bija Kristaps Kronbergs, bet trešo vietu ieguva Inguss Andersons.


Pievieno komentāru

Sports