"Vaiņodes" handbolisti svētdien, 12. martā, savā laukumā "SynotTip" virslīgas čempionāta otrajā posmā cīņā par piekto līdz astoto vietu ar 31:37 (18:18) zaudēja komandai "MSĢ/LAT-98".

Spēles sākums veiksmīgāks bija Murjāņu handbolistiem, kuri izvirzījās vadībā ar 5:1, tomēr līdz puslaika vidum Vaiņode pretiniekus ne tikai panāca, bet arī pārņēma vadību – 11:10. Lai arī puslaika otrajā daļā 1-2 vārtu vadība bija vaiņodniekiem, puslaiks tika noslēgts neizšķirti – 18:18, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Otrā puslaika sākumā pārmaiņus vadībā bija gan viena, gan otra komanda, bet pakāpeniski iniciatīva pārgāja MSĢ/LAT-98 pusē, kas iekrāja 2-3 vārtu pārsvaru. 50. minūtē pēc Emīla Kurzemnieka metiena murjāņiešu pārsvars sasniedza piecus vārtus (31:26), bet neilgi līdz spēles beigām pieauga līdz +7. Spēlē MSĢ/LAT-98 uzvarēja ar 37:31. Uzvarētājiem 11 vārtus guva Emīls Kurzemnieks, zaudētājiem desmit Anda Grundmaņa labā.

Pēc piecām spēļu kārtām (no sešām) vadību atkal pārņēmusi MSĢ/LAT-98 komanda, kas ieguvusi deviņus punktus. Trīs uzvaru sērija ļāvusi "Jūrmalas Sportam" pakāpties uz otro vietu, turklāt tikai par punktu atpaliekot no līderiem. ASK/LSPA ar septiņiem punktiem ieņem trešo vietu, bet ceturtā ar sešiem ir Vaiņode.

Ceturtdaļfinālisti noskaidrosies pēdējā spēļu kārtā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

vacietis

Esmu redzejis sogad kadas 5 speles Vainodei. Nesaprotu. Treneri ir akli vai. Grundmanzale visu boja. Biju vel oktobri paskatities speli. super dzeki speleja, malaci, a sitie resnie kas tagad spele. Kauns nav? man par Vainodi ir kauns, jus laujiet spelet tiem kam nekarajas svars pari. 5 nr. Stulbs ir vai. Neko nevar izdarit ne uzbrukuma, ne aizsardziba. Treneri laikam izliekas neko neredzam. Sponsors laikam. Stulbi, bet redzu ka citi spel;etaji cies, kas ir 10 reizes labaki par viniem. Stulbi.

pirms 4 mēnešiem, 2017.03.12 20:44

vacietiis

A papetiju. kad normalugi speleja, tad virs 50 proci uzvareja, a ar Grundmani pamojam, labi ja tikai viena uzvara pussezona. Domajiet treneri@

pirms 4 mēnešiem, 2017.03.12 20:48