"Vaiņodes" handbolisti svētdien, 19. martā, savā laukumā "SynotTip" virslīgas čempionāta otrajā posmā cīņā par piekto līdz astoto vietu ar 27:29 (13:15) zaudēja "Jūrmalas sportam", vājāko komandu grupā paliekot pēdējā vietā un neiekļūstot "play-off".

Spēli labāk iesāka Vaiņode, izvirzoties vadībā ar 3:1. Jūrmalai gan izdevās līdzsvarot rezultātu un vairākkārt panākt minimālu vadību, tomēr lielāko daļu pirmā puslaika pārliecinošāku sniegumu demonstrēja mājinieki, kas 23.minūtē pēc Deivida Nila Vaitkus metiena panāca +3 (12:9). Tiesa, tad piecu vārtu izrāvienu veica viesi no Jūrmalas, panākot 14:12, bet pirmo puslaiku noslēdzot ar 15:13 savā labā, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Otrā puslaika sākumā saglabājās neliels jūrmalnieku pārsvars, bet Vaiņodei epizodiski izdevās pietuvoties līdz minimumam. Puslaika vidū mājinieki panāca arī neizšķirtu (21:21), tomēr uzreiz pēc tam "Jūrmalas Sports" ar 4:0 izrāvienu atjaunoja vadību – 25:21. Spēles beigu daļā viesi nospēlēja pietiekami veiksmīgi, lai uzvaru nosargātu un tika pie panākuma ar 29:27, tādējādi droši iesoļojot Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā. Uzvarētāju labā 13 vārti Rolandam Ivanovam, zaudētājiem ar 11 vārtiem izcēlās Oskars Pāvils.

Otrajā ešalonā ar 11 punktiem uzvarēja MSĢ/LAT-98 komanda, tai par punktu zaudēja "Jūrmalas Sports", bet ASK/LSPA un "Vaiņodes" kontā bija attiecīgi septiņi un seši punkti.

Tā kā MSĢ/LAT-98 komanda izslēgšanas turnīrā nepiedalīsies, līdz ar to ceturtdaļfnālā iekļuva "Jūrmalas Sports" un ASK/LSPA komandas.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Aizpute89

Diezgan nožēlojami. Jūrmala ar diviem spēlētājiem apspēlē. Varbūt ir kas jāmaina? Jālaiž jaunos spēlēt!

pirms mēneša, 2017.03.21 07:21

DLight

Puikiņiem dzīvē parādās citas prioritātes.

pirms mēneša, 2017.03.21 08:45

pērnais rokasbumbists

Puiši malači. Zinot, ka ir traumas un vaiņodnieki ir jaunākā komanda pret pieredzējušo Jūrmalu ar izlases spēlētājie un kandidātiem ar lielu pieredzi tikai zaudēt ar -2 . Ir Ok. Jaunajiem galvenais trenēties, pienāks arī viņu laiks izšķirt spēles likteni. Neņemiet nopietni šos nejēgu uzbraucienus i-netā.

pirms mēneša, 2017.03.21 09:33

Liepins

Cik ta var gaidit? Katru gadu vienas un tas pasas atrunas. Ka malaties pa lejas galu ta ari nekas nemainas. Var jau spelet sava prieka pec bet tad pa savu personigajiem lidzekliem nevis pasvaldibas.

pirms mēneša, 2017.03.21 09:40

Ex vaiņodnieks

Ja godīgi, tad h/bols ir vaiņodes atpazīstamības zīme. Un gan jau pienāks brīdis cīņai par 1.-4.vietai. Priecājies, ka kaut kas notiek, ne tikai čīksti.

pirms mēneša, 2017.03.21 12:09

DNight

Tiešām cīņai par 1. - 4. vietu??? Nu ,nu! Ir teiciens - augstāk par .irsu neuzleksi! Piektā vieta uz šo brīdi būtu labs rādītājs sezonas noslēgumā!

pirms mēneša, 2017.03.21 14:32