"Grobiņas SC" futbolisti pirmajā līgā uzvar "Rēzeknes FA/BJSS"

"Grobiņas SC"  futbolisti 7. oktobrī izbraukumā "Komanda.lv" Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā ar 2:1 (0:1) uzvarēja "Rēzeknes FA/BJSS".

"Rēzeknes FA/BJSS" futbolistus jau pirmajā minūtē vadībā izvirzīja Guntars Silagailis, bet grobiņnieki atspēlējās otrajā puslaikā. 56. minūtē rezultātu izlīdzināja Jānis Krautmanis, bet 72. minūtē uzvaras vārtus guva Arturs Kupčs, vēstīts Latvijas Futbola federācijas mājaslapā.

Grobiņniekiem nākamā spēle būs svētdien, 15. oktobrī, pulksten 15 savā laukumā pret "RTU FC/Skonto Academy".

Turnīra tabulā ar 49 punktiem pārliecinošā vadībā ir "Valmiera Glass VIA", bet ar 41 punktu seko "Grobiņas SC" un "Progress/AFA Olaine". Līdervienībām ar 38 punktiem uz papēžiem min "Daugavpils".