"Leģions/Grobiņas novads" Latvijas čempionāta otrajā līgā izstājas ceturtdaļfinālā

"Leģiona/Grobiņas novada" florbolisti piektdien, 10. martā, Limbažos Latvijas florbola čempionāta otrās līgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē ar 6:9 (2:2; 1:4; 3:3) zaudēja Vidzemes grupas uzvarētājiem "Impar Limbažiem", sērijā līdz divām uzvarām zaudējot ar 0:2.

Grobiņniekiem divus vārtus guva Klāvs Matuks, bet pa vienai reizei katrs precīzi bija Toms Ēvalds, Rūdolfs Valdmanis, Kristaps Sproģis un Aivars Dēvics, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Pēc pirmā perioda rezultāts bija neizšķirts 2:2, bet pēc otrā perioda limbažnieki ieguva trīs vārtu pārsvaru - 6:3. Grobiņnieki trešā perioda sākumā rezultātu izlīdzināja - 6:6, bet spēles turpinājumā mājinieki atguva trīs vārtu pārsvaru.

"Leģions/Grobiņas novads" pērn Latvijas čempionāta otrajā līgā izcīnīja sudraba medaļas.