"Leģions/Grobiņas novads" otrajā līgā uzvar "Mēmeli/Codi"

"Leģiona/Grobiņas novada" florbolisti sestdien, 7. oktobrī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas florbola čempionāta otrajā līgā ar 7:6 (2:1; 3:2; 2:3) uzvarēja "Mēmeli/Codi".

Grobiņniekiem ar trim vārtiem izcēlās Jānis Puķītis, bet pa vieniem vārtiem katrs guva Toms Ēvalds, Ritvars Lanka, Uldis Petrovics un Aivars Dēvics, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

"Leģions/Grobiņas novads" mačā izvirzījās vadībā ar 2:0, pēc tam bija līderpozīcijās ar 5:2 un 6:6. Trešā perioda vidū viesi rezultātu izlīdzināja - 6:6. Mājiniekiem uzvaras vārtus sešas minūtes pirms spēles beigām guva A. Dēvics, kurš realizēja soda metienu.

Grobiņniekiem nākamā spēle būs trešdien, 11. oktobrī, pulksten 20.45 Bulduros pret "Jūrmalu".