Nīcenieki zaudē "Nikeram", "UPTK" un TFK "Liepāja" cīnās neizšķirti

Futbola klubs "Nīca/OtankiMill.eu" sestdien, 6. janvārī, Nīcas sporta hallē Latvijas telpu futbola čempionāta otrajā līgā ar 0:2 zaudēja Kuldīgas komandai "Nikers".

Mačā pret "Nīcu/OtankiMill.eu" 29. minūtē vārtus guva "Nikers" futbolists Gunārs Jēkabsons, bet pēdējā minūtē punktu uzvarai pielika Toms Rozentāls.

Liepājas komandu duelī sestdien Liepājas Olimpiskajā centrā "UPTK" un TFK "Liepāja" cīnījās neizšķirti 5:5.

"UPTK" labā divus vārtus guva Aleksandrs Gusevs, pa vienai reizei katrs izcēlās Arturs Cvetkovs, Antons Movko un Jevgeņijs Koršakovs.

TFK "Liepājai" divus vārtus guva Filips Tīls, vēl pie vārtu guvuma tika Nauris Dobelis, Jānis Jēkabsons un Emīls Jēkabsons.

"Nīca/OtankiMill.eu" sestdien 13. janvārī, pulksten 15 Nīcas sporta hallē spēlēs pret "Talsiem/FK Laidzi". TFK "Liepāja" svētdien, 14. janvārī, puksten 18 Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems "Tukumu 2000/TSS".