"Vaiņode" virslīgas vājāko komandu grupā zaudē "Jūrmalas sportam"

Sestdien, 18. februārī, "SynotTip" virslīgas otrajā posmā cīņā par piekto līdz astoto vietu pie pirmā panākuma tika "Jūrmalas Sports", kas savā laukumā pārspēja Vaiņodes komandu, kas spēlēja bez savainojumu guvušā Aināra Pāvila, kamēr Jūrmalai ierindā atpakaļ bija Rolands Ivanovs.

Spēli gan pārliecinošāk iesāka tieši Vaiņode, kas sākumā izvirzījās vadībā ar 2:0 un 6:3, tomēr puslaika vidū vadības groži pārgāja Jūrmalas pusē – 7:6. Vēlāk gan vaiņodnieki vēlreiz atguva vadību (11:9), bet puslaika pēdējās piecās minūtēs "Jūrmalas Sports" atbildēja ar pieciem bezatbildes vārtiem un pārtraukumā devās ar 14:11, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Otrajā puslaikā jūrmalnieki iekrāto pārsvaru ne tikai saglabāja, bet arī palielināja, puslaika vidū panākot +6. Vaiņodei uz brīdi izdevās to samazināt uz pusi, taču spēles beigu daļā krietni pārliecinošāku sniegumu atkal demonstrēja Jūrmala, atraujoties un izcīnot uzvaru ar 30:22.

"Vaiņodei" rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija Oskars Pāvils, bet "Jūrmalas sportam" ar septiņiem vārtiem izcēlās Rolands Ivanovs.

"Vaiņodei" nākamā spēle būs 26. februārī pulksten 17 Rīgā pret "ASK/LSPA".