"Vaiņodes" handbolisti piekāpjas "Jūrmalas sportam"

"SynotTip" virslīgas handbola čempionāta pirmajā spēlē par piekto līdz septīto vietu "Jūrmalas Sports" izbraukumā pieveica Vaiņodi, lai arī pēc puslaika bija iedzinēju lomā.

Spēli pārliecinošāk iesāka mājinieki, izvirzoties vadībā ar 3:0, bet puslaika turpinājumā vairākkārt ieguva arī +4. Veiksmīgi un rezultatīvi spēlējot Normundam Pāvilam Vaiņode pirmo puslaiku noslēdza ar 12:9, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Otrā puslaika sākumā ar triju vārtu izrāvienu atbildēja "Jūrmalas Sports", panākot izlīdzinājumu (12:12). Vaiņode gan atguva vadību un ilgāku laiku to saglabāja, tomēr pie rezultāta 16:14 mājinieku labā jūrmalnieki veica vēl vienu izrāvienu, šoreiz jau 7:0, kas ļāva ne tikai pārņemt vadību, bet arī iekrāt gana drošu pārsvaru – 21:16 spēles 50.minūtē. Mača galotnē viesi vēl vairāk palielināja pārsvaru, izcīnot uzvaru ar 24:18.

Otrajā puslaikā jūrmalnieki mājiniekiem ļāva gūt vien sešus vārtus (15:6).

Uzvarētāju labā septiņus vārtus guva Uldis Lībergs, bet zaudētājiem ar 11 vārtiem atzīmējās Normunds Pāvils.

Komandas cīņā par 5. – 7.vietu aizvada divu apļu turnīru.