FOTO: Pārpildītajā Kalvenes kultūras namā pirmizrādi piedzīvo filma "Pauls no Kalvenes" 7

Ceturtdienas, 14. decembra, vakarā Kalvenes kultūras namā valdīja liela rosība - pirmizrādi piedzīvoja Latvijas Televīzijas dokumentālā filma "Pauls no Kalvenes", klātesot filmas režisoram Dāvidam Ernštreitam un vadošajam operatoram Mārtiņam Šalmim.

Trešdien, 20.decembrī, pulksten 19.30 dokumentālā filma "Pauls no Kalvenes" tiks demonstrēta LTV1 ēterā.

Pasaules čempiona Paula Jonasa stāsts nesākas brīdī, kad viņš nokļuva labākajā pasaules komandā. Tas nesākas arī tad, kad viņš piecu gadu vecumā pirmo reizi uzkāpa uz motocikla, un pat ne tad, kad ienāca šajā pasaulē. Viņa stāsts sākas ar tēva Kaspara pārliecību, kāda ir jēgpilna dzīve. Kad viņu dzīvē uz palikšanu ienāca arī motokross, tad mērķtiecībai un spītībai pievienojās apsēstība ar izcilības ideju. Arvien kļūt labākam, līdz pašai virsotnei.

Filma ir stāsts par ģimenē ieliktām vērtībām, pastāvīgu attīstības ceļu un ziedošanos. Apsēstību par pilnveidošanās un progresa ideju. No pirmajiem nobrauktajiem metriem piemājas pļavā Kalvenē līdz motokrosa virsotnei - pasaules čempiona titulam.

Kā zināms, 20 gadus vecais P. Jonass šogad pārrakstīja Latvijas motokrosa vēsturi un kļuva par MX2 klases pasaules čempionu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Aizputes novads

Saprotu, ka Kalvenei bij tas gods jānes, bet nevar nest, ko nevar celt, jauki būtu bijis, ja novada dome būtu pacentusies-un pa smuko lielās telpās to noorganizējusi, lai visiem tiek prieciņš :)

pirms mēneša, 2017.12.15 17:40

kalvenieks

bet filma tacu ir Pauls no Kalvenes, tapec kads sakars Aizputei???

pirms mēneša, 2017.12.15 21:59

Silvija

Tieši tā! Varbūt arī Sesks pretendēs uz šo godu? Ir jau manīts, ka politiķi mēdz gozēties slavu ieguvušu sportistu saulītē, lai gan , kad sportists cīnījās par vietu zem saules, ne kapeiku neatmeta.

pirms mēneša, 2017.12.16 09:34

xxx

CAURIE zābaki nomainīti pret botiņām un tizliem krekliņiem? Kā ar kārtību mājās? Zobus smaidot sievas samācījušās rādīt !

pirms mēneša, 2017.12.16 18:14

:))

Šis komentārs droši vien no kādas skaudīgas ,,kaimiņienes"....????

pirms mēneša, 2017.12.22 23:36

mamma

Cik ilgi Paula mamma pacietīs, ka puikam visu laiku dauza galvu un ribas ? Naudas vēl par maz tai aitai ??

pirms 26 dienām, 2017.12.28 19:02

Aizputes novadā